Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
387009471
封装:
-
批次:
-
描述:
UTX15,24,F2,5252,TB,RT,W6
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 27.8 V |
| Delta Tmax @ Th | 71.7°C @ 27°C |
| Qmax @ Th | 251.2W @ 27°C |
| Current - Max | 15.3 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 56.00mm L x 52.00mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 1.71 Ohms |
| Series | UltraTEC™ |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 3.30mm |
| Package | Bulk |