Mill-Max Manufacturing Corp.
型号:
3907-0-18-15-30-27-10-0
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PIN RCPT .015-.025 SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.399
$0.399
10
$0.342
$3.42
25
$0.30134
$7.5335
50
$0.27683
$13.8415
100
$0.266
$26.6
250
$0.238906
$59.7265
500
$0.228038
$114.019
1000
$0.190028
$190.028
2500
$0.173736
$434.34
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Force | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Tail Type | No Tail |
| Socket Depth | 0.115" (2.92mm) |
| Pin Hole Diameter | 0.043" (1.09mm) |
| Tail Diameter | - |
| Accepts Pin Diameter | 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 3907 |
| Length - Overall | 0.115" (2.92mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Flange Diameter | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 3907-0 |
| Accepts Square Pin Size | - |