EDAC Inc.
型号:
392-013-520-104
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN EDGE SINGLE FML 13POS 0.100
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.7735
$6.7735
10
$6.1218
$61.218
25
$5.78284
$144.571
50
$5.64186
$282.093
100
$5.359805
$535.9805
250
$4.7956
$1198.9
500
$4.513488
$2256.744
1000
$3.949302
$3949.302
2500
$3.751835
$9379.5875
请发送询价,我们将立即回复。

| Read Out | Single |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Cantilever |
| Gender | Female |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 13 |
| Mfr | EDAC Inc. |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | - |
| Card Type | Non Specified - Single Edge |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 13 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.156" (3.96mm) Dia |
| Mounting Type | Through Hole |
| Series | 392 |
| Termination Rows | 1 |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Material - Insulation | Polyester Thermoplastic |
| Package | Box |
| Base Product Number | 392-013 |