Renata Batteries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
10
$0.76
$7.6
100
$0.7125
$71.25
250
$0.684
$171
500
$0.6555
$327.75
1000
$0.608
$608
10000
$0.532
$5320
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | Requires Holder |
| Battery Cell Size | Coin, 7.9mm |
| Discharge Rate | - |
| Voltage - Rated | 1.55 V |
| Size / Dimension | 0.46" Dia x 0.10" H (11.6mm x 2.6mm) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Capacity | 32mAh |
| Shelf Life Start | - |
| Battery Chemistry | Silver Oxide |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Renata Batteries |
| Package | Strip |
| Shelf Life | - |