39WRBBR10KLF30
TT Electronics/BI
型号:
39WRBBR10KLF30
描述:
TRIMMER 10KOHM 0.25W PC PIN SIDE
用户指南
Termination Style PC Pins
Tolerance ±30%
Number of Turns 1
Temperature Coefficient -
Size / Dimension -
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Resistance 10 kOhms
Series 39
Power (Watts) 0.25W, 1/4W