Bel Fuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.197
$1.197
5
$1.159
$5.795
10
$1.08395
$10.8395
50
$0.89699
$44.8495
100
$0.74746
$74.746
250
$0.728764
$182.191
500
$0.616645
$308.3225
1000
$0.541899
$541.899
5000
$0.48584
$2429.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 0.14 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 1.19 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, CSA, cURus |
| Current Rating (Amps) | 500 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | 3AB |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Package | Bulk |