3FL10-600
Tamura
型号:
3FL10-600
品牌:
Tamura
描述:
PWR XFMR LAMINATED 6VA TH
用户指南
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Voltage - Isolation 1500Vrms
Voltage - Primary 115V, 230V
Secondary Winding(s) Dual
Height - Seated (Max) 21.60mm
Size / Dimension 47.60mm L x 39.60mm W
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) Parallel 1.2A, Series 600mA
Primary Winding(s) Dual
Series 3FL
Type Laminated Core
Power - Max 6VA
Mfr Tamura
Package Bulk
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 5V, Series 10V