3M (TC)
型号:
3M 5423 0.125" X 36YD
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
TAPE POLYETHYLENE CLR 1/8"X 36YD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$52.25
$52.25
10
$49.172
$491.72
25
$46.09932
$1152.483
50
$43.02588
$2151.294
100
$40.874605
$4087.4605
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | 60°F ~ 80°F (16°C ~ 27°C) |
| Usage | General Purpose |
| Thickness - Adhesive | 0.0017" (1.7 mils, 0.043mm) |
| Color | Clear |
| Backing, Carrier | UHMW Polyethylene |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm) |
| Thickness | 0.0117" (11.7 mils, 0.297mm) |
| Series | 5423 |
| Length | 108' (32.9m) 36 yds |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | -30°F ~ 225°F (-34°C ~ 107°C) |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 18 Months |
| Tape Type | Polyethylene |
| Adhesive | Rubber |
| Width | 0.13" (3.18mm) 1/8" |
| Base Product Number | 5423 |