3M AB5010 CIRCLE-1.750"-100
3M (TC)
型号:
3M AB5010 CIRCLE-1.750"-100
描述:
RF EMI ABSORBING SHEET 1.75"
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Circular
Material Polymer Resin, Metal Flakes
Thickness - Overall 0.004" (0.10mm)
Product Status Active
Series AB5000
Type Absorbing Sheet
Length -
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Package Bulk
Shelf Life -
Adhesive Acrylic, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Non-Conductive
Width 1.750" (44.45mm)