3M (TC)
型号:
3M5557-3MMSQ-100
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
TAPE INDICAT 0.12"X 0.12" 100PK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$54.967
$54.967
10
$51.73605
$517.3605
25
$48.50282
$1212.5705
50
$45.26921
$2263.4605
100
$43.00574
$4300.574
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | 70°F (21°C) |
| Usage | Water Indication |
| Thickness - Adhesive | - |
| Color | White |
| Backing, Carrier | Paper |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | 0.0102" (10.2 mils, 0.259mm) |
| Series | 5557 |
| Length | 0.12" (3.00mm) |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | - |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 12 Months |
| Tape Type | Indicator |
| Adhesive | Acrylic |
| Width | 0.12" (3.00mm) |
| Base Product Number | 5557 |