首页 / 振荡器 / 3QHM53C0.5-156.2625
minImg
3QHM53C0.5-156.2625
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
3QHM53C0.5-156.2625
描述:
XTAL OSC SSXO 156.2625MHZ CMOS
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 5
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function Enable/Disable
Type SSXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS (Low EMI)
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 156.2625 MHz