首页 / 振荡器 / 3QHM53C1.0-99.750
minImg
3QHM53C1.0-99.750
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
3QHM53C1.0-99.750
描述:
XTAL OSC SSXO 99.7500MHZ CMOS
用户指南
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±1.00%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 99.75 MHz