首页 / 振荡器 / 3QHM572C1.5-33.330
minImg
3QHM572C1.5-33.330
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
3QHM572C1.5-33.330
描述:
XTAL OSC SSXO 33.3300MHZ CMOS
用户指南
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±1.50%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 33.33 MHz