首页 / 振荡器 / 3QHM572D0.25-148.500
minImg
3QHM572D0.25-148.500
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
3QHM572D0.25-148.500
描述:
XTAL OSC SSXO 148.5000MHZ CMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -0.25%, Down Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 15mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 148.5 MHz