首页 / 振荡器 / 3QHM572D0.5-71.901
minImg
3QHM572D0.5-71.901
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
3QHM572D0.5-71.901
描述:
XTAL OSC SSXO 71.9010MHZ CMOS
用户指南
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -0.50%, Down Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 71.901 MHz