首页 / 振荡器 / 3QHTF21-9.846-PD
minImg
3QHTF21-9.846-PD
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
3QHTF21-9.846-PD
描述:
9.846 MHz XO 3.3V 2.0X1.6 MM PD
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 5
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 21mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 3QHTF21
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 9.846 MHz