首页 / 振荡器 / 3QHTF22-115.440-OE
minImg
3QHTF22-115.440-OE
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
3QHTF22-115.440-OE
描述:
115.44 MHz XO 3.3V 2.5X2.0 MM OE
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 28mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series 3QHTF22
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 115.44 MHz