首页 / 振荡器 / 3QHTF32-13.396875-PD
minImg
3QHTF32-13.396875-PD
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
3QHTF32-13.396875-PD
描述:
13.396875 M XO 3.3V 3.2X2.5MM PD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series 3QHTF32
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V