首页 / 振荡器 / 3QHTF57-125.0031-PD
minImg
3QHTF57-125.0031-PD
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
3QHTF57-125.0031-PD
描述:
125.0031 MHz XO 3.3V 7.0X5.0 PD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 28mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series 3QHTF57
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 125.0031 MHz