3RP25251BB30
Siemens
型号:
3RP25251BB30
品牌:
Siemens
描述:
RELAY TIME DELAY 100HR 3A 250V
库存 : 7
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Timing Initiate Method -
Termination Style Screw Terminal
Delay Time 0.05 Sec ~ 100 Hrs
Circuit DPDT (2 Form C)
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Relay Type Mechanical Relay
Series SIRIUS 3RP25
Function On-Delay
Voltage - Supply 24VAC/DC
Mfr Siemens
Package Bulk
Timing Adjustment Method Screwdriver Slot
Contact Rating @ Voltage 3A @ 250VAC