Siemens
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$147.8865
$147.8865
10
$138.6468
$1386.468
25
$129.40368
$3235.092
50
$124.78212
$6239.106
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C |
| Coil Power | 5.9W |
| Switching Voltage | 690VAC - Max |
| Contact Rating (Current) | 9 A |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Coil Current | 245.8 mA |
| Coil Resistance | 97.6Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount, DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | 3PST-NO (3 Form A) |
| Series | 3RT2 |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Contact Material | - |
| Mfr | Siemens |
| Must Operate Voltage | 19.2 VDC |
| Features | Auxiliary Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3RT2023 |