TE Connectivity AMP Connectors
型号:
4-2334236-2
封装:
-
批次:
-
描述:
QSFP56 TO 4XSFP56, 30AWG, 1.0M
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$82.821
$82.821
10
$80.49065
$804.9065
25
$76.99066
$1924.7665
50
$74.65784
$3732.892
100
$74.07454
$7407.454
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Cable Type | Round, Twin Axial |
| Usage | External |
| Number of Positions | 20 (4), 38 |
| Color | Black |
| Cable Connectors | QSFP56, SFP+ (4) |
| Shielding | Shielded |
| Gender | Male to Male |
| Fastening Type | Latch Lock, Push-Pull |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Series | - |
| Length | 3.28' (1.00m) |
| Connector Type | Plug to Plug (4) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Current - Max/Contact | 500 mA |
| Features | Pull Tab |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 56Gbps |
| Base Product Number | 2334236 |