TE Connectivity Corcom Filters
型号:
4-6609089-8
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.1225
$8.1225
10
$6.3023
$63.023
25
$6.00248
$150.062
50
$5.64946
$282.473
100
$5.11993
$511.993
250
$4.943344
$1235.836
500
$4.766796
$2383.398
1000
$4.590248
$4590.248
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect, Threaded Post (M8) |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | WG |
| Inductance | 2.1mH |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 16 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 6609089 |