首页 / 射频屏蔽 / 40-CBSA-0.75X4.0X0.4
minImg
40-CBSA-0.75X4.0X0.4
Leader Tech Inc.
型号:
40-CBSA-0.75X4.0X0.4
描述:
RF SHIELD 0.75" X 4" SMD
用户指南
Series 40-CBS
Length - Overall 4.000" (101.60mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)