RAF Electronic Hardware
型号:
4001-440-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
3/16 RD X 1/4 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.2895
$2.2895
5
$2.1717
$10.8585
10
$2.11375
$21.1375
25
$2.05694
$51.4235
50
$1.99975
$99.9875
100
$1.88556
$188.556
250
$1.771294
$442.8235
500
$1.714142
$857.071
1000
$1.657009
$1657.009
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.188" (4.76mm) |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Standoff |
| Between Board Height | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Length - Overall | 0.438" (11.11mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #4-40 |
| Base Product Number | 4001-440 |