Würth Elektronik
型号:
402150403020
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
THERM PAD 400X300MM W/ADH BLACK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$117.781
$117.781
2
$107.1695
$214.339
3
$100.795
$302.385
4
$94.43
$377.72
5
$84.664
$423.32
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | 104°F ~ 167°F (40°C ~ 75°C) |
| Usage | Multi |
| Shape | Rectangular |
| Thermal Resistivity | - |
| Digi-Key Storage | - |
| Color | Black |
| Backing, Carrier | Polyethylene-Terephthalate (PET) |
| Material | Polyimide |
| Outline | 400.00mm x 300.00mm |
| Thermal Conductivity | 5.0W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0079" (0.200mm) |
| Series | WE-PCM |
| Type | Phase Change Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Package | Bag |
| Shelf Life | - |
| Adhesive | Adhesive - Both Sides |
| Base Product Number | - |