首页 / 胶带 / 4032W-1X1-324
minImg
4032W-1X1-324
3M (TC)
型号:
4032W-1X1-324
品牌:
3M (TC)
描述:
TAPE DBL COAT NAT 1"X 1" 324/PK
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature 70°F (21°C)
Usage -
Thickness - Adhesive -
Color Natural
Backing, Carrier Polyurethane Foam
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm)
Series 4032
Length 1.00" (25.40mm)
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Temperature Range 220°F (104°C) Max
Package Bulk
Shelf Life 24 Months
Tape Type Double Coated, Double Sided
Adhesive Acrylic, 100
Width 1.00" (25.40mm)
Base Product Number 4032W