CTS-Frequency Controls
型号:
403I35E20M00000
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.56145
$5.6145
50
$0.50521
$25.2605
100
$0.449065
$44.9065
500
$0.426588
$213.294
1000
$0.359233
$359.233
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 20pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Series | 403 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 20 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |