4046AB51K01850
Laird Technologies EMI
型号:
4046AB51K01850
描述:
GASKET FABRIC/FOAM 3MM SQ
用户指南
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series 51K
Type Fabric Over Foam
Length 18.500" (469.90mm)
Shelf Life Start -
Plating -
Mfr Laird Technologies EMI
Height 0.118" (3.00mm)
Package Bulk
Shelf Life 12 Months
Attachment Method -
Width 0.118" (3.00mm)