Laird Technologies EMI
型号:
4046PA22101800
封装:
-
批次:
-
描述:
GASKET FABRIC/FOAM 3X457.2MM SQ
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.712
$4.712
10
$4.23415
$42.3415
25
$4.00254
$100.0635
100
$3.468925
$346.8925
250
$3.29099
$822.7475
500
$2.952999
$1476.4995
1000
$2.490482
$2490.482
2500
$2.365956
$5914.89
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Rectangle |
| Plating - Thickness | - |
| Material | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) |
| Product Status | Active |
| Series | 221 FOF |
| Type | Fabric Over Foam |
| Length | 18.000" (457.20mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Plating | - |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Height | 0.118" (3.00mm) |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 12 Months |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 0.118" (3.00mm) |