Laird Technologies EMI
型号:
4049PA51H01800
封装:
-
批次:
-
描述:
GASKET FAB/FOAM 6.35X457.2MM SQ
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.9065
$6.9065
10
$6.23865
$62.3865
25
$5.94814
$148.7035
100
$5.164675
$516.4675
250
$4.93259
$1233.1475
500
$4.497376
$2248.688
1000
$3.917059
$3917.059
2500
$3.771984
$9429.96
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | 73°F (23°C) |
| Shape | Square |
| Plating - Thickness | - |
| Material | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) |
| Product Status | Active |
| Series | 51H |
| Type | Fabric Over Foam |
| Length | 18.000" (457.20mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Plating | - |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Height | 0.252" (6.40mm) |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 12 Months |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 0.252" (6.40mm) |