405-ALP28H-CYO
Visual Communications Company - VCC
型号:
405-ALP28H-CYO
描述:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR AMBE
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2.1mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Type LED
Voltage 28V
Package Bulk
Wavelength - Peak 583nm
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA