405-GAR24H-CGO
Visual Communications Company - VCC
型号:
405-GAR24H-CGO
描述:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR GREE
用户指南
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 5mcd Amber, 5mcd Green, 5mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 405
Lens Style -
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA