405-GAR28H-CAO
Visual Communications Company - VCC
型号:
405-GAR28H-CAO
描述:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR GREE
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 5mcd Amber, 5mcd Green, 5mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Type LED
Voltage 28V
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA