405-GLP12H-NWO
Visual Communications Company - VCC
型号:
405-GLP12H-NWO
描述:
PMI .250" LED 12V TAB DIFF GREEN
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2.3mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 12V
Package Bulk
Wavelength - Peak 565nm
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA