405-NWB28H-CBO
Visual Communications Company - VCC
型号:
405-NWB28H-CBO
描述:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR BLU
Ingress Protection -
Viewing Angle 45°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 700mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Type LED
Voltage 28V
Package Bulk
Wavelength - Peak 465nm
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA