405-NWL24H-NWO
Visual Communications Company - VCC
型号:
405-NWL24H-NWO
描述:
PMI .250" LED 24V TAB DIFF WWHT
Ingress Protection -
Viewing Angle 50°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 1800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Warm
Type LED
Voltage 24V
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA