405-RAG60H-NAO
Visual Communications Company - VCC
型号:
405-RAG60H-NAO
描述:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF RED/A
用户指南
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Viewing Angle 60°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 6mcd Amber, 6mcd Green, 6mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 405
Lens Style -
Type LED
Voltage 60V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 9mA