Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.5715
$7.5715
10
$7.10315
$71.0315
25
$6.31332
$157.833
50
$5.99792
$299.896
100
$5.68214
$568.214
250
$5.050808
$1262.702
500
$4.735142
$2367.571
1000
$4.419457
$4419.457
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 240VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 8 A |
| Coil Current | 16.7 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | - |
| Operate Time | 7 ms |
| Mfr | Weidmüller |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 3 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |