首页 / 晶体 / 406I35E14M74560
minImg
406I35E14M74560
CTS-Frequency Controls
型号:
406I35E14M74560
描述:
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series 406
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Operating Mode Fundamental
Frequency 14.7456 MHz