首页 / 晶体 / 407F35E024M5760
minImg
407F35E024M5760
CTS-Frequency Controls
型号:
407F35E024M5760
描述:
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series 407
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Operating Mode Fundamental
Frequency 24.576 MHz