Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.228
$0.228
25
$0.18126
$4.5315
100
$0.147155
$14.7155
250
$0.130188
$32.547
500
$0.124545
$62.2725
1000
$0.101897
$101.897
2500
$0.093404
$233.51
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.151" (3.84mm) |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.193" (4.90mm) |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Length - Overall | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Plating | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | #6 |