TE Connectivity AMP Connectors
型号:
40977
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 14-18AWG #10
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.361
$0.361
10
$0.3097
$3.097
25
$0.27246
$6.8115
50
$0.25042
$12.521
100
$0.240635
$24.0635
250
$0.216068
$54.017
500
$0.206226
$103.113
1000
$0.171855
$171.855
2500
$0.15713
$392.825
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.343" (8.71mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-18 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Thickness | 0.030" (0.76mm) |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.611" (15.52mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 4097 |