Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
型号:
4101-001LF
封装:
-
批次:
-
描述:
FILTER LC(PI) 1500PF CUSTOM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$22.306
$22.306
10
$21.58875
$215.8875
25
$20.86922
$521.7305
50
$20.1495
$1007.475
100
$17.990625
$1799.0625
250
$17.630822
$4407.7055
500
$17.271
$8635.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Attenuation Value | 45dB @ 100MHz |
| Filter Order | 3rd |
| Applications | - |
| Center / Cutoff Frequency | - |
| Values | C = 1500pF |
| Voltage - Rated | 200V |
| Size / Dimension | 0.197" Dia x 0.406" L (5.00mm x 10.31mm) |
| Mounting Type | Custom |
| Product Status | Active |
| ESD Protection | No |
| Series | 4100 |
| Type | Low Pass |
| Package / Case | Axial, Eyelet - 1 Turret Lead |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | LC (Pi) |
| Mfr | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Resistance - Channel (Ohms) | - |
| Current | 10 A |