410F0-25-1-00
CNC Tech
型号:
410F0-25-1-00
品牌:
CNC Tech
描述:
CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
库存 : 23007
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Dielectric Material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 1A
Contact Finish Gold
Contact Type Signal
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Mfr CNC Tech
Contact Material Brass
Features Feed Through
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -40°C ~ 105°C