E-T-A
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$129.162
$129.162
5
$122.3657
$611.8285
10
$115.56655
$1155.6655
50
$95.1729
$4758.645
100
$88.3747
$8837.47
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Push-Pull Plunger |
| Approval Agency | UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 4120 |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Voltage Rating - AC | 115 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |