415-0081-MM175
Cinch Connectivity Solutions Johnson
型号:
415-0081-MM175
描述:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 6.890"
用户指南
Operating Temperature -
Cable Type Hand Formable .086
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 6.890" (175.00mm)
Mfr Cinch Connectivity Solutions Johnson
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMA
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz