415-0198-MM500
Cinch Connectivity Solutions Johnson
型号:
415-0198-MM500
描述:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 19.69"
库存 : 890
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Cable Type RG-174
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector BNC Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Cinch Connectivity Solutions Johnson
1st Contact Gender Male
Style BNC to BNC
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 1 GHz