Cinch Connectivity Solutions Johnson
型号:
415-0198-MM500
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 19.69"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.2285
$15.2285
10
$13.20215
$132.0215
25
$12.51302
$312.8255
50
$12.33157
$616.5785
100
$10.88073
$1088.073
250
$10.155348
$2538.837
500
$9.937741
$4968.8705
1000
$9.429966
$9429.966
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Cable Type | RG-174 |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | BNC Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | BNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Connector Impedance | 50 Ohms |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 19.69" (500.00mm) |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | BNC to BNC |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 1 GHz |
| Base Product Number | 415-0198 |