415-0508-MM250
Cinch Connectivity Solutions Johnson
型号:
415-0508-MM250
描述:
CBL ASSY SMP JACK TO JACK 9.843"
库存 : 15
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Cable Type 0.047" Semi-Rigid Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMP Jack, Right Angle
Ingress Protection -
Color Copper
2nd Connector SMP Jack, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 9.843" (250.00mm)
1st Contact Gender Female
Mfr Cinch Connectivity Solutions Johnson
1st Connector Mounting Feature -
Style SMP to SMP
Features -
Package Bag
Frequency - Max 18 GHz