Cinch Connectivity Solutions Johnson
型号:
415-0530-MM250
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY SMPM PLUG-PLUG 9.843"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$50.16
$50.16
10
$46.0275
$460.275
25
$44.25708
$1106.427
50
$42.78173
$2139.0865
100
$40.42136
$4042.136
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 0.047" Semi-Rigid Cable |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | SMPM Plug |
| Ingress Protection | - |
| Color | Copper |
| 2nd Connector | SMPM Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 9.843" (250.00mm) |
| 1st Contact Gender | Male |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMPM to SMPM |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 18 GHz |